Dizi Haberleri > Vatanım Sensin Eftalya Ölecek mi? Ölüyor mu? Şebnem Hassanisoughi Diziden Ayrılıyor mu?

Vatanım Sensin Eftalya Ölecek mi? Ölüyor mu? Şebnem Hassanisoughi Diziden Ayrılıyor mu?

Vatanım Sensin Eftalya Ölecek mi? Ölüyor mu? Şebnem Hassanisoughi Diziden Ayrılıyor mu?

Son olarak 2015 yılında Poyraz Karayel’de Begüm karakterine hayat veren Şebnem Hassanisoughi, bu sezon Vatanım Sensin dizisiyle ekranların karşına çıkıyor. Güzel oyuncu Vatanım Sensin dizisinde Eftelya karakterini canlandırıyor. Eftelya, Rum meyhanesinde şarkıcı. Temiz yürekli bir kadın olan Eftelya aynı zamanda hem çekici hemde neşelidir. Tevfik’e aşık […]

25 Ocak 2017 - 21:12

Son olarak 2015 yılında Poyraz Karayel’de Begüm karakterine hayat veren Şebnem Hassanisoughi, bu sezon Vatanım Sensin dizisiyle ekranların karşına çıkıyor. Güzel oyuncu Vatanım Sensin dizisinde Eftelya karakterini canlandırıyor.

Eftelya, Rum meyhanesinde şarkıcı. Temiz yürekli bir kadın olan Eftelya aynı zamanda hem çekici hemde neşelidir. Tevfik’e aşık olan Eftelya, Teyfik’in gönlünün başkasında olduğunu anlasa da aşkından asla vazgeçemez.

Türk dizi ve sinema oyuncusu 7 Aralık 1985 İstanbul doğumludur. Baba İran, Anne Türk’dür. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı mezunudur. Ayrıca Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans Program eğitimi almıştır. Güzel oyuncu Tatar Ramazan ve Poyraz Karayel dizileriyle adından sıkça söz ettirmiştir.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?