Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Vatanım Sensin Hangi Gün? Saat Kaçta? Ne Zaman Yayınlanıyor?

O3 medya imzalı yeni sezon dizisi Vatanım Sensin Ekim ayı itibarıyla start aldı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Vatanım Sensin adlı yeni dizi her hafta perşembe günleri yayın hayatını sürdürecek. Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel‘in rol aldığı Vatanım Sensin ilk bölümüyle tüm Türkiye’nin gönlünde taht kurdu. Balkan Harbi ve İzmir’in işgal dönemini konu alan Vatanım Sensin Kanal D ekranlarının vazgeçilmezi olacak gibi […]

Vatanım Sensin Hangi Gün? Saat Kaçta? Ne Zaman Yayınlanıyor?
01 Aralık 2016 - 11:20 'de eklendi.

O3 medya imzalı yeni sezon dizisi Vatanım Sensin Ekim ayı itibarıyla start aldı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Vatanım Sensin adlı yeni dizi her hafta perşembe günleri yayın hayatını sürdürecek. Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel‘in rol aldığı Vatanım Sensin ilk bölümüyle tüm Türkiye’nin gönlünde taht kurdu.

Balkan Harbi ve İzmir’in işgal dönemini konu alan Vatanım Sensin Kanal D ekranlarının vazgeçilmezi olacak gibi izlenim yarattı. Ayrıca Bodrum Masalı’ndan boşalan perşembe gününü iyi değerlendiren Vatanım Sensin’de bu hafta Mustafa Kemal Atatürk‘ün Samsun’a çıkışı işlenecek.

Kanal D ekranlarında 27 Ekim 2016 Perşembe günü ilk bölümüyle yayınlanan Vatanım Sensin her hafta perşembe günleri saat 20:00‘dan itibaren izleyici ile buluşacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER