reklam

Vatanım Sensin Leon Ölecek mi? Öldü mü? Boran Kuzum Dizden Ayrılıyor mu?

Vatanım Sensin Leon Ölecek mi? Öldü mü? Boran Kuzum Dizden Ayrılıyor mu?

Perşembe akşamı izleyicinin ekran başına kitlendiği sırada Hilal’in darağacına asılıp asılmayacağı gelişmesi yaşanırken, Leon‘un kaçırılması Hilal’i ölümden geri döndürmüştü. Ancak bu kez Leon‘un ölüp ölmeyeceği izleyici tarafından merak konusu oldu. Aslında Leon kaçırılmadı. Leon, Yıldız‘ın bilgisi doğrultusunda doktorun peşine düştü.

Son olarak Muhteşem Yüzyıl’da rol alan genç oyuncu Boran Kuzum yeni sezonda Vatanım Sensin dizisinde yer alıyor. Leon karakterine hayat verecek olan Boran Kuzum, dizide Yunan komutanı Vasili’nin oğludur. Leon, başarılı ve eğitimli ayrıca zekidir. En büyük sorunu ise babasıyla olan ilişkisidir. Hiç bir şekilde babasının gözüne girememiştir.

Türk tiyatro ve dizi oyuncusu 17 Şubat 1993 İstanbul doğumludur.  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü öğrencisidir. Henüz kariyerinin başında olan genç oyuncu ilk olarak Analar ve Anneler dizisinde rol aldı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisine hayat veren oyuncu Genç Şehzade Mustafa karakterine hayat vermiştir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ