Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Vatanım Sensin Nerede Çekildi? Nerede Çekiliyor?

O3 medyanın yapımcılığını üstlendiği yeni sezon dizisi Vatanım Sensin çekimleri tamamlandı. Çekimler için İstanbul, İzmit, İzmir ve Ege bölgesinin çeşitli semtlerinde özel çekim alanları oluşturuldu. Yeni sezona damga vuracak Vatanım Sensin’in başrollerinde ünlü iki oyuncu rol alıyor. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çiftinin başrollerinde rol aldığı dizinin çekimlerine ilk olarak Ege bölgesinde başlandı. Selanik, İzmir, Kemeraltı ve Kordon gibi hikayenin […]

Vatanım Sensin Nerede Çekildi? Nerede Çekiliyor?
01 Aralık 2016 - 11:21 'de eklendi.

O3 medyanın yapımcılığını üstlendiği yeni sezon dizisi Vatanım Sensin çekimleri tamamlandı. Çekimler için İstanbul, İzmit, İzmir ve Ege bölgesinin çeşitli semtlerinde özel çekim alanları oluşturuldu.

Yeni sezona damga vuracak Vatanım Sensin’in başrollerinde ünlü iki oyuncu rol alıyor. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çiftinin başrollerinde rol aldığı dizinin çekimlerine ilk olarak Ege bölgesinde başlandı. Selanik, İzmir, Kemeraltı ve Kordon gibi hikayenin geçtiği 1900’lü yılların şehirleri, semtleri ve mekanları dönemin mimari diline uyarlandı.

İzmir ve Ayvalık çekimleri tamamlanan dizinin sezon boyunca çekimleri İstanbul‘da kurulan sette devam edecek. Sezonun iddialı dizisi Vatanım Sensin her hafta perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER