Dizi Haberleri > Vatanım Sensin Tekrarı Ne Zaman Tekrar Günleri Belli Oldu

Vatanım Sensin Tekrarı Ne Zaman Tekrar Günleri Belli Oldu

Vatanım Sensin Tekrarı Ne Zaman Tekrar Günleri Belli Oldu

Kanal D’nin yeni dizisi Vatanım Sensin tekrar günleri hangi günlerde saat kaçta yayınlanıyor? belli oldu. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel‘in başrollerini paylaştığı yeni sezon dizisinin son bölümünü kaçıranlar için kanal hafta içi ve hafta sonları yayın yapacak. Son bölümde tüm Türkiye’yi duygulandıran Mustafa Kemal Atatürk sahnesi izleyici tarafından […]

10 Kasım 2016 - 23:50

Kanal D’nin yeni dizisi Vatanım Sensin tekrar günleri hangi günlerde saat kaçta yayınlanıyor? belli oldu. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel‘in başrollerini paylaştığı yeni sezon dizisinin son bölümünü kaçıranlar için kanal hafta içi ve hafta sonları yayın yapacak.

Son bölümde tüm Türkiye’yi duygulandıran Mustafa Kemal Atatürk sahnesi izleyici tarafından çok beğeni kazandı. Vatanım Sensin 3. bölümünü kaçıranlar için Kanal D yayın akışında tekrar bölümlerini yayınlayacak. Gündüz ve gece saatlerinde kaçıranlar izleme şansı bulacak.

Geçen haftaki 2. bölüm tekrarları 4 Kasım 2016 Cuma / 23:45’de, 6 Kasım 2016 Pazar günü ise 02:30’da Kanal D ekranlarında yayınlanmıştı. Daha henüz açıklanmayan tekrar bölümleri kanal tarafından açıklandığı anda buradan öğrenebilirsiniz.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?