Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 100. Bölüm Fragmanı (24 Eylül Cumartesi) videosu

Yalancı Bahar 100. Bölüm Fragmanı (24 Eylül Cumartesi) videosu

Yalancı Bahar 100. Bölüm Fragmanı (24 Eylül Cumartesi) videosu

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 100. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 21:10’a çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 100. yeni […]

23 Eylül 2016 - 21:10

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 100. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 21:10’a çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 100. yeni bölümüyle 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde RK’ya verilen banka kredisi geri ödemesi için şüpheye giren yetkililer stüdyoda denetim yapmaktaydı. Madhu kendine verilen rolün önemi doğrultusunda çalışmalara başlamıştı. Fakat Pabu ve Deepali kurdukları planla Madhu’yu köşeye sıkıştırma içindeydi. Öte yandan RK sette Madhu’nun çabalamadığını düşünmüştü ve aralarındaki her şeyi bitirmişti.

Yalancı Bahar 100. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?