Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 101. Bölüm Fragmanı Hd yayında (25 Eylül Pazar)

Yalancı Bahar 101. Bölüm Fragmanı Hd yayında (25 Eylül Pazar)

Yalancı Bahar 101. Bölüm Fragmanı Hd yayında (25 Eylül Pazar)

Hint yapımı Yalancı Bahar dizisinin 101. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Haftanın 7 günü boyunca Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 21:10’a çevirdi. Yeni yayın saatinde değişikliğe gidilen dizide genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin haftanın her gün yayınlanması üstüne büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar […]

24 Eylül 2016 - 18:18

Hint yapımı Yalancı Bahar dizisinin 101. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Haftanın 7 günü boyunca Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 21:10’a çevirdi. Yeni yayın saatinde değişikliğe gidilen dizide genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin haftanın her gün yayınlanması üstüne büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 101. yeni bölümüyle 25 Eylül 2016 Pazar günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde Madhu kendini tuzağın içinde bulmuştu. Deepali ve Pabu hazırladıkları tuzağın içine Madhu’yu düşürmüşlerdi. Sabote etmek için tutulan kiralık adam elektrik devrelerine zarar vermişti. Öte yandan Simran başrolde şans beklese de Madhu çoktan başrol için en iyisi olmuştu.

 

Yalancı Bahar 101. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?