Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 104. Bölüm Fragmanı 28 Eylül Çarşamba (Yayınlandı)

Yalancı Bahar 104. Bölüm Fragmanı 28 Eylül Çarşamba (Yayınlandı)

Yalancı Bahar 104. Bölüm Fragmanı 28 Eylül Çarşamba (Yayınlandı)

Hint yapımı Yalancı Bahar dizisinin 104. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Haftanın 7 günü boyunca Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 21:10’a çevirdi. Yeni yayın saatinde değişikliğe gidilen dizide genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin haftanın her gün yayınlanması üstüne büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar […]

27 Eylül 2016 - 17:16

Hint yapımı Yalancı Bahar dizisinin 104. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Haftanın 7 günü boyunca Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 21:10’a çevirdi. Yeni yayın saatinde değişikliğe gidilen dizide genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin haftanın her gün yayınlanması üstüne büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 104. yeni bölümüyle 28 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Madhu’ya hazırladığı hain planı uygulayan Pabu hemen olay yerinden uzaklaşmıştır. Madhu ise boynuna kadar girdiği gölden kurtulmayı başarır. Öte yandan sette çekimmler sırasında yaşanan olaylar sonrası Amar amacına ulaşma sevincini yaşar. Gerçek bıçakla sahtesi değiştirilince Madhu, RK’yı yaralar. Herkes yalandan olan bir sahnede RK’nın oyunu sansada RK’nın durumu ağırdır.

Yalancı Bahar 104. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?