Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Yalancı Bahar 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Yalancı Bahar 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar dizisinin yeni bölümü perşembe akşamı saat 16:00’da izleyicisi ile buluşacak. Yeni bölümde bizleri nasıl sürprizler bekliyor? Yalancı Bahar dizisinin tüm fragmanlarını ve bölüm özetlerini sitemizde bulabilirsiniz. Yalancı Bahar 28. Bölüm ‘de Bizleri Neler Bekliyor? Padmini ile beraber RK’nın evine giden […]

06 Temmuz 2016 - 18:09

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar dizisinin yeni bölümü perşembe akşamı saat 16:00’da izleyicisi ile buluşacak. Yeni bölümde bizleri nasıl sürprizler bekliyor? Yalancı Bahar dizisinin tüm fragmanlarını ve bölüm özetlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Yalancı Bahar 28. Bölüm ‘de Bizleri Neler Bekliyor?

Padmini ile beraber RK’nın evine giden Malik artık sadece RK’yı yalnız başına bulabileceği anı kovalamaya başlar. Babhi ise RK’yı Madhubala’ya karşı püskürtmeyi başarmıştır. RK’nın evindeki Puja ayini için yapılan hazırlıklar devam etmektedir. Babhi yaptığı plan ile RK ve Madhubala’nın arasını bozmayı başarmıştır. Padmini ile beraber konağa gelen Malik, RK’yı öldürmek için uygun anı beklemektedir. Ayin sırasında eve gelen polisler RK’yı öldürmek isteyen kişinin kim olduğunu söyleyince herkes çok şaşırmıştır. Diğer yandan Malik, RK’yı odasında tek başına yakalayınca hemen harekete geçer. Malik bu defa amacına ulaşabilecek mi?

yalanci-bahar-28-bolum-fragmani

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?