Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 30. Bölüm Fragmanı

Yalancı Bahar 30. Bölüm Fragmanı

Yalancı Bahar 30. Bölüm Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında hafta için yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 30.Bölüm fragmanı bu akşam dizi bittiğinde sitemizde izleyebilirsiniz. Yalancı Bahar 30.bölümü ile 11 Temmuz pazartesi akşamı saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında başlıyor. Yalancı Bahar Son Bölümde Neler Oldu! Madhubala, RK ile arasında geçen tartışmanın sonrasında Malik’i arar […]

08 Temmuz 2016 - 12:20

Kanal 7 ekranlarında hafta için yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 30.Bölüm fragmanı bu akşam dizi bittiğinde sitemizde izleyebilirsiniz. Yalancı Bahar 30.bölümü ile 11 Temmuz pazartesi akşamı saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında başlıyor.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler Oldu!

Madhubala, RK ile arasında geçen tartışmanın sonrasında Malik’i arar fakat Malik kendisine sorulacak sorulardan endişe duyduğu için telefonda konuşmayı istemez. Malik’in eşyalarını düzenleyen Padmini, Malik’in gömleğinin cebinden yere boş bir mermi kovanının düştüğünü görünce çok endişe duyar. RK ile baş başa kalan Madhubala, ona babasının kendisini daha doğmadan önce öldürmeye çalıştığını söyleyince RK bunun sebebini merak eder ve araştırmaya başlar. Diğer taraftan RK ve Malik, Madhubala ile ilgili bir anlaşma yapar. RK’nın hastanedeki yatağının altında Malik’in kolyesini bulan polisler artık şüphelinin kim olduğunu anlarlar. Fakat bu düşünceleri doğru mudur değil midir ilerleyen bölümlerde bunu göreceğiz.

Yalancı Bahar 30. Bölüm Fragmanı

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?