Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı

Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı

Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar 35. bölümü ile izleyenlerini ekranları başına getiriyor. 19 Temmuz 2016 saat 16:00’da yayınlanacak olan 36. bölümünde Madhubala’ya oynadığı oyunun sonuçlarından oldukça memnun kalan Rk öte yandan geçmişte Trishna’nın yoluna taş koymuş ve oyuncu olmasına engel olmuştur. Fakat […]

18 Temmuz 2016 - 14:49

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar 35. bölümü ile izleyenlerini ekranları başına getiriyor. 19 Temmuz 2016 saat 16:00’da yayınlanacak olan 36. bölümünde Madhubala’ya oynadığı oyunun sonuçlarından oldukça memnun kalan Rk öte yandan geçmişte Trishna’nın yoluna taş koymuş ve oyuncu olmasına engel olmuştur. Fakat Rk güzel bir jestle bu kez oyuncu olması için yardımcı olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler Oldu!

Madhubala, Radha’dan izin alarak Padmini’ini yanına gider. Fakat Trishna’nın suçlamalarından üzülerek eve dönen Madhubala eve döndüğünde RK ortadan kaybolmuştur ve nereye gittiği hakkında hiç bir bilgisi yoktur. Madhubala ve Padmini’ye sinirlenen Trishna ise hala öfkesini dindirememiştir.

Yalancı Bahar 36. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?