Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 45. Bölüm Fragmanı Pazartesi 1 Ağustos Kanal 7

Yalancı Bahar 45. Bölüm Fragmanı Pazartesi 1 Ağustos Kanal 7

Yalancı Bahar 45. Bölüm Fragmanı Pazartesi 1 Ağustos Kanal 7

Kanal 7 ekranlarının günlük yayınlanan yeni Hint dizilerinden Yalancı Bahar 45. yeni bölümü ile 1 Ağustos 2016 pazartesi akşamı saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. hafta içi hergün saat 12:45’te tekrar bölümleri yine Kanal 7 kanalında yayınlanmaya devam ediyor. Yalancı Bahar 44. Bölüm ‘de Neler Olmuştu! […]

29 Temmuz 2016 - 21:34

Kanal 7 ekranlarının günlük yayınlanan yeni Hint dizilerinden Yalancı Bahar 45. yeni bölümü ile 1 Ağustos 2016 pazartesi akşamı saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. hafta içi hergün saat 12:45’te tekrar bölümleri yine Kanal 7 kanalında yayınlanmaya devam ediyor.

Yalancı Bahar 44. Bölüm ‘de Neler Olmuştu!

Madhubala’yı kurtarmak için Balraj’ı öldüren Padmini çıktığı mahkeme tarafından bırakılır. Olayların yatışmasından sonra gecikmeli de olsa her şeyi arkasında bırakıp yola çıkan Madhubala ve RK yolda beklenmedik olaylarla karşılaşacaklardır.
Adamlarının RK tarafından etkisiz hale geldiğini gören Balraj, Madhubala’yı rehin alır. Kızını kurtarmak isteyen Padmini eline aldığı bir silah yardımıyla Balrajı vurur. Olay yerine gelen polislerin Padmini’yi gözaltına aldığını gören davetliler bu duruma tepki gösterir. RK’nın da olayların içerisinde olmasından dolayı Padmini hakkında açılan dava bir anda ülkenin en önemli konusu haline gelmiştir. Hâkim karşısında çıkan Padmini söz sırası kendisine geldiğinde yaptığı savunma sayesinde serbest bırakılır. Yaşananların üzerinden kısa bir zaman geçtikten sonra RK ve Madhubala yeni bir hayata başlamak planladıkları yolculuğa çıkar.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?