Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 60. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 14 Ağustos Pazar Kanal 7

Yalancı Bahar 60. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 14 Ağustos Pazar Kanal 7

Yalancı Bahar 60. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 14 Ağustos Pazar Kanal 7

Haftanın her günü yayınlanan Yalancı Bahar saatinin değişmesi dizinin daha çok rağbet görmesini sağladı. Yayın saatini 20:50’ye çeviren Kanal 7 dizisi genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Kanal 7 ekranlarının büyük beğeni ile izlenen Hint dizisi Yalancı Bahar haftanın her günü yayınlanmaya devam ediyor. Hafta sonları […]

14 Ağustos 2016 - 17:08

Haftanın her günü yayınlanan Yalancı Bahar saatinin değişmesi dizinin daha çok rağbet görmesini sağladı. Yayın saatini 20:50’ye çeviren Kanal 7 dizisi genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor.

Kanal 7 ekranlarının büyük beğeni ile izlenen Hint dizisi Yalancı Bahar haftanın her günü yayınlanmaya devam ediyor. Hafta sonları da dahil her gün yayınlanan Yalancı Bahar dizisinin 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu.

Yalancı Bahar 60. yeni bölümü ile 14 Ağustos Pazar günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde son anda ölümden kurtulan Sultan, Padmini’nin evinden ayrılmıştı. Sultan’ın kurtulmasında Madhubala’nın payı büyük olmuştu. Annesi tarafından kışkırtılan RK ise Sultan’a plan hazırlamıştı. Diğer yandan Sultan ise Madhubala’ya sürpriz bir teklifte bulunmuştu.

Yalancı Bahar 60. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

(2 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?