Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 78. Bölüm Fragmanı (1 Eylül Perşembe) Yayınlandı

Yalancı Bahar 78. Bölüm Fragmanı (1 Eylül Perşembe) Yayınlandı

Yalancı Bahar 78. Bölüm Fragmanı (1 Eylül Perşembe) Yayınlandı

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 78. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Dizinin dünkü bölümü […]

01 Eylül 2016 - 10:07

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 78. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Dizinin dünkü bölümü reytinglerde en çok izlenme oranını yakaladı.

Yalancı Bahar 78. yeni bölümüyle 1 Eylül 2016 Perşembe günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde Kundra malikanesine gelen Roma, Madhubala’yı ziyaret etmek istemişti. Öte yandan Madhubala’nın Sultan’ın evine gittiğini öğrenen RK kıskançlık krizine girmişti. Hatta karısına seçim yapmasında bulunmuştu. Ya ben yada Sultan diyerek seçimde bulunmasını isteyen RK çok öfkeliydi.

Yalancı Bahar 78. Bölüm Fragmanı


YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?