Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 82. Bölüm Fragmanı (5 Eylül Pazartesi) Sultan Öldü mü Ölecek mi?

Yalancı Bahar 82. Bölüm Fragmanı (5 Eylül Pazartesi) Sultan Öldü mü Ölecek mi?

Yalancı Bahar 82. Bölüm Fragmanı (5 Eylül Pazartesi) Sultan Öldü mü Ölecek mi?

4 eylül pazar günü 81. yeni bölümü yayınlanan Yalancı Bahar dizisinde vurulan sultan öldü mü ölecek mi? İntikam almak için Sultan’ın yanına giden RK aslında onu uyarmak için gittiği yerde kaza sonucu Sultan vurur. Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin […]

05 Eylül 2016 - 00:06

4 eylül pazar günü 81. yeni bölümü yayınlanan Yalancı Bahar dizisinde vurulan sultan öldü mü ölecek mi? İntikam almak için Sultan’ın yanına giden RK aslında onu uyarmak için gittiği yerde kaza sonucu Sultan vurur.

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 82. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu.

Yalancı Bahar 82. yeni bölümüyle 5 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde RK, Madhu’yu kimseye kaptıracak olmadığını dile getirmişti. İntikam için evden çıkan RK soluğu Sultan’ın yanında almıştı. Sultan ile karşı karşıya gelen RK onu öldürmek istemişti. Sultan ise RK’nın geleceğini daha önceden haber almış ve silahını hazır etmişti. RK gelince silahını çeken Sultan’ı Madhu son anda durdurmuştu.

Yalancı Bahar 82. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?