Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 83. Bölüm Fragmanı RK Hapisten Kurtulacak mı?

Yalancı Bahar 83. Bölüm Fragmanı RK Hapisten Kurtulacak mı?

Yalancı Bahar 83. Bölüm Fragmanı RK Hapisten Kurtulacak mı?

4 eylül pazar günü 81. yeni bölümü yayınlanan Yalancı Bahar dizisinde vurulan sultan öldü mü ölecek mi? İntikam almak için Sultan’ın yanına giden RK aslında onu uyarmak için gittiği yerde kaza sonucu Sultan vurur. Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin […]

05 Eylül 2016 - 18:39

4 eylül pazar günü 81. yeni bölümü yayınlanan Yalancı Bahar dizisinde vurulan sultan öldü mü ölecek mi? İntikam almak için Sultan’ın yanına giden RK aslında onu uyarmak için gittiği yerde kaza sonucu Sultan vurur.

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 83. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu.

Yalancı Bahar 83. yeni bölümüyle 6 Eylül 2016 Salı günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde RK, Sultan’ın ölümünden sonra tutuklanmıştı. Madhu aslında RK’nın suçsuz olduğunu bilmektedir fakat Sultan’ın avukatı onu köşeye sıkıştırmıştı. Madhu, avukat ile görüşmeye gittiğinde yapılan görüşme sonrası yüklü para istemişti. Parayı alan avukat yinede 2 duruşmada yapılan anlaşmayı bozmuştu.

Yalancı Bahar 83. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

(2 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?