Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 84. Bölüm Fragmanı Peki ya Şimdi Ne Olacak?

Yalancı Bahar 84. Bölüm Fragmanı Peki ya Şimdi Ne Olacak?

Yalancı Bahar 84. Bölüm Fragmanı Peki ya Şimdi Ne Olacak?

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Arap saçına dönen […]

06 Eylül 2016 - 18:09

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Arap saçına dönen davada peki şimdi ne olacak? Avukat oynadığı oyun ile davayı kendi lehine çevirmiştir. RK gözaltından kurtulacak mı?

Yalancı Bahar 84. yeni bölümüyle 7 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde RK, Sultan’ı meşru müdafaa olarak öldürdüğünü iddia etmişti. Mahkemenin ikinci duruşmasında avukatın istediği parayı veren Madhu mahkeme günü geldiğinde rüşvet teklif ettiği iddiası ile karşı karşıya gelmişti. Avukat oynadığı oyun ile davayı kendi yönüne çekmeyi başarmıştı.

Yalancı Bahar 84. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?