Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 85. Bölüm Fragmanı Sultan’ın ölmediğini öğrenen Madhu ne yapacak?

Yalancı Bahar 85. Bölüm Fragmanı Sultan’ın ölmediğini öğrenen Madhu ne yapacak?

Yalancı Bahar 85. Bölüm Fragmanı Sultan’ın ölmediğini öğrenen Madhu ne yapacak?

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Arap saçına dönen […]

07 Eylül 2016 - 17:33

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Arap saçına dönen davada peki şimdi ne olacak? Avukat oynadığı oyun ile davayı kendi lehine çevirmiştir. RK gözaltından kurtulacak mı?

Yalancı Bahar 84. yeni bölümüyle 8 Eylül 2016 Perşembe günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde RK aleyhine dönüşen dava tutuklanmasına yol açmıştı. Öte yandan Madhu, Sultan’ın hayatta olduğunu öğrenmişti. Sultan, Madhu’yu elde etmek için her şeyi göze almış ve gerekirse RK’yı öldürmeyi bile dile getirmişti. RK, Sultan’ın adamları tarafından dövülerek hastanelik olmuştu. Durumu öğrenen Madhu ise Sultan’ın yaptırdığını öğrenmişti.

Yalancı Bahar 85. Bölüm Fragmanı


YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?