Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 86. Bölüm Fragmanı (9 Eylül Cuma) Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yalancı Bahar 86. Bölüm Fragmanı (9 Eylül Cuma) Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yalancı Bahar 86. Bölüm Fragmanı (9 Eylül Cuma) Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 86. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Arap saçına dönen […]

08 Eylül 2016 - 21:40

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 86. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Arap saçına dönen davada peki şimdi ne olacak? Avukat oynadığı oyun ile davayı kendi lehine çevirmiştir. RK gözaltından kurtulacak mı?

Yalancı Bahar 86. yeni bölümüyle 9 Eylül 2016 Cuma günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde hapisten çıkan RK’nın kutlama organizasyonu düzenlenmişti. Bollywood yıldızlarının yer aldığı özel gecede Madhu ile RK eski günlerine geri dönmüştü. Fakat Sultan tarafından tehdit telefonları gelen Madhu’ya en son gelen telefon telaş yaratmıştı.

Yalancı Bahar 86. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?