Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 87. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm (10 Eylül Cumartesi)

Yalancı Bahar 87. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm (10 Eylül Cumartesi)

Yalancı Bahar 87. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm (10 Eylül Cumartesi)

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 87. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Arap saçına dönen […]

09 Eylül 2016 - 17:00

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 87. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Arap saçına dönen davada peki şimdi ne olacak? Avukat oynadığı oyun ile davayı kendi lehine çevirmiştir. RK gözaltından kurtulacak mı?

Yalancı Bahar 87. yeni bölümüyle 10 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde Sultan, Madhu’yu kazanmak için gizli gizli tehditler savurmaya devam etmişti. RK’nın bir adım gerisinde olan Sultan kimseye görünmeden Madhu’nun yakınlarında onu kazanmak için uğraşmaktaydı. RK ise Madhu’ya kavuşmanın sevinci içinde herşeyden habersizdi.

Yalancı Bahar 87. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?