Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 92. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 16 Eylül Yeni Bölüm Fragman İzle

Yalancı Bahar 92. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 16 Eylül Yeni Bölüm Fragman İzle

Yalancı Bahar 92. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 16 Eylül Yeni Bölüm Fragman İzle

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 92. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 92. […]

15 Eylül 2016 - 19:08

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 92. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu.

Yalancı Bahar 92. yeni bölümüyle 16 Eylül 2016 Cuma günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde RK ile Madhu’nun kurduğu tuzağı hiçe sayan Sultan istediğini elde etmişti. Tuzağa yakalanmayan Sultan, Madhu’yu kaçırmıştı. Fakat planları istediği gibi gitmeyince RK’yı öldürmek isteyen Sultan silahını doğrultmuştu. Madhu bir anda geri gelince Sultan şok olur ve hemen Madhu’yu rehin almıştı. Karmaşalı anda RK hamle yapınca silahlar patlamıştı ve sultan vurulmuştu.

Yalancı Bahar 92. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?