Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 93. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı 17 Eylül Cumartesi

Yalancı Bahar 93. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı 17 Eylül Cumartesi

Yalancı Bahar 93. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı 17 Eylül Cumartesi

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 93. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 93. […]

16 Eylül 2016 - 22:17

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 93. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu.

Yalancı Bahar 93. yeni bölümüyle 17 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde yapımcılar tarafından ilan edilen savaşın mağduru RK artık kendi şirketini kurmaya karar vermişti. Yapımcıların planladığı plan tıkır tıkır işlerken RK kara para aklamaktan tutuklanmıştı. Bitoo durumu üstüne alsada yinede RK tutuklanmıştı. Kendini aklamak zorunda kalan RK bu durumun yapımcılar tarafından yapıldığını anlamış ve onlara derslerini vermek için kendi şirketini kurmuştu.

Yalancı Bahar 93. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?