Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Yalancı Bahar 94. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 18 Eylül Pazar

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 94. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 94. yeni bölümüyle 18 Eylül 2016 Pazar günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle […]

Yalancı Bahar 94. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 18 Eylül Pazar
17 Eylül 2016 - 21:50 'de eklendi.

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 94. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu.

Yalancı Bahar 94. yeni bölümüyle 18 Eylül 2016 Pazar günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde RK’nın süper starlık kariyerinin bitme noktasında verdiği savaşta Madhu son noktayı koymuştu. Usta yönetmen Mehul Chopra ile görüşmeye giden Madhu, RK için teklifte bulunmuştu. İlk başta teklifi kabul etmeyen yönetmen daha sonradan filmin yönetmeni olmayı kabul etmişti.

Yalancı Bahar 94. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER