Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 95. Bölüm Fragmanı Hd İzle 19 Eylül Fragman Yayınlandı

Yalancı Bahar 95. Bölüm Fragmanı Hd İzle 19 Eylül Fragman Yayınlandı

Yalancı Bahar 95. Bölüm Fragmanı Hd İzle 19 Eylül Fragman Yayınlandı

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 95. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 95. […]

18 Eylül 2016 - 19:58

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 95. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu.

Yalancı Bahar 95. yeni bölümüyle 19 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde RK yeniden starlığını kaybetmemek adına çıktığı yolda istenilenin olmadığından stresli günler geçirmişti. Hem maddi açıdan zor durumda olan RK para bulmak zorundaydı. Öte yandan yönetmen kendi ekibini kurmuş fakat istenileni bulamamıştı. Kadın başrol için sinyal veren Madhu aranan isim olmuştu.

Yalancı Bahar 95. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?