Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 97. Bölüm Fragmanı ve Özeti 21 Eylül Çarşamba

Yalancı Bahar 97. Bölüm Fragmanı ve Özeti 21 Eylül Çarşamba

Yalancı Bahar 97. Bölüm Fragmanı ve Özeti 21 Eylül Çarşamba

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 97. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 97. […]

20 Eylül 2016 - 16:07

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 97. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu.

Yalancı Bahar 97. yeni bölümüyle 21 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde RK’nın filmi için gerekli para ve RK’ya eşlik edecek kadın oyuncu bulunamadığı için işler arap saçına dönmüştü. Bir taraftan banka müdürünün istekleri diğer yandan RK’ya eşlik edecek oyuncu bulunamaması endişe yaratmıştı. Yönetmenin Madhu’yu oynatma ısrarları devam ederken yaşanan gelişmeler Madhu’nun oynayacağını gösteriyordu.

Yalancı Bahar 97. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?