Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 98. Bölüm Fragmanı Yoksa Aktris Madhu mu Olacak?

Yalancı Bahar 98. Bölüm Fragmanı Yoksa Aktris Madhu mu Olacak?

Yalancı Bahar 98. Bölüm Fragmanı Yoksa Aktris Madhu mu Olacak?

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 98. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 21:10’a çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 98. yeni […]

21 Eylül 2016 - 20:50

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 98. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 21:10’a çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 98. yeni bölümüyle 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde RK banka müdürü ile anlaştığı şekilde aktrisin kim olduğunu açıklamak için müdürü aramıştı. Basın toplantısında aktristin kim olduğunu açıklayacağını dile getiren RK yeniden bir olayla karşılaşmıştı. Yeni aktris Simran olacak iken Amar yine yapacağını yapmıştı. RK ise olayı öğrenir öğrenmez toplantıya ara vermişti ve geri döndüğünde pes edeceğini belirtmek istemişti. Oysa ki geri döndüğünde yaşadığı sürpriz onu yeniden var edecek kişiydi.

Yalancı Bahar 98. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?