Dizi Haberleri > Yalancı Bahar 99. Bölüm Fragmanı Hd Yayınlandı – 23 Eylül Cuma

Yalancı Bahar 99. Bölüm Fragmanı Hd Yayınlandı – 23 Eylül Cuma

Yalancı Bahar 99. Bölüm Fragmanı Hd Yayınlandı – 23 Eylül Cuma

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 21:10’a çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 99. yeni […]

22 Eylül 2016 - 15:44

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 21:10’a çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 99. yeni bölümüyle 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde RK’yı zor durumda bırakmayan Madhu basın mensuplarının karşısına çıkmıştı. RK’nın küçük düşmesini engelleyen Madhu’nun rol almasına Pabu tepki göstermişti. Pabu’ya göre geleneklerde kadınların filmlerde oynaması yasaktı. Madhu bu durum hakkında kararlı olduğunu gösterince Pabu evi terk etmişti.

Yalancı Bahar 99. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?