Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Yayınlandı! Yalancı Bahar 79. Bölüm Fragmanı (2 Eylül Cuma)

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 79. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu. Yalancı Bahar 79. yeni bölümüyle 2 Eylül 2016 Cuma günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır. […]

Yayınlandı! Yalancı Bahar 79. Bölüm Fragmanı (2 Eylül Cuma)
01 Eylül 2016 - 17:23 'de eklendi.

Hafta sonları da dahil haftanın her günü yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar dizisinin 79. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yalancı Bahar yayın saatini 20:50’ye çevirdiği günden bu yana genel izleyici kitlesinde artış göstermeye devam ediyor. Dizinin her gün yayınlanması üzerine büyük bir beğeni kitlesi oluştu.

Yalancı Bahar 79. yeni bölümüyle 2 Eylül 2016 Cuma günü saat 20:50’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Yalancı Bahar Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde Sultan’ın evine giden Madhubala ve Radha hasta annesi Meera’yı ziyaret etmişti. Deepali bu  ziyaretten faydalanmak için RK’yı haberdar etmişti. Madhubala’yı uyaran Padmini ise RK’dan hiç bir şey gizlememe yönündeydi.

Yalancı Bahar 79. Bölüm Fragmanı


Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER