Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Yeni Evlenen Timur Acar ile Eda Özerkan Çifti Balayında

Kertenkele dizisinin başarılı oyuncuları Timur Acar ve Eda Özerkan muhteşem düğün törenlerinin ardından balayına çıktı. Törenin yapıldığı Çubuklu Hayal Kahvesi‘nde gece boyunca danslarıyla tüm Türkiye‘nin dikkatini çeken çift düğün sonrası biraz dinleneceklerini ve ardından balayına gideceklerini ifade etmişlerdi. Yeni evlenen çift kendilerini balayı için Yunan adalarına attılar. Yunanistan’ın Rodos adasına balayına giden çiftin balayı görüntüleri kıskandırdı. […]

Yeni Evlenen Timur Acar ile Eda Özerkan Çifti Balayında
27 Temmuz 2016 - 12:52 'de eklendi.

Kertenkele dizisinin başarılı oyuncuları Timur Acar ve Eda Özerkan muhteşem düğün törenlerinin ardından balayına çıktı. Törenin yapıldığı Çubuklu Hayal Kahvesi‘nde gece boyunca danslarıyla tüm Türkiye‘nin dikkatini çeken çift düğün sonrası biraz dinleneceklerini ve ardından balayına gideceklerini ifade etmişlerdi.

Yeni evlenen çift kendilerini balayı için Yunan adalarına attılar. Yunanistan’ın Rodos adasına balayına giden çiftin balayı görüntüleri kıskandırdı.

Şahan Gökbakar‘ın da dikkatini çeken evlilikleri ”Hiç tanımasam da, içimden geldi, bugünlerdeki en mutlu iki insana mutluluklar dilemek istedim. Allah bir yastıkta gocatsin:)” bu paylaşımlarla son bulmuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER