Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Yeni Gelin 3. Bölüm Fragmanı Bella Başarabilecek mi?

Show Tv’nin etkileyici yeni dizisi Yeni Gelin’in bu akşam ki bölüm sonunda dizinin 3. bölüm fragmanı buradan yayınlandı. Sosyal Medya’dan olumlu yanıtlar bulan dizide şimdilik her şey yolunda gibi gözüküyor. Yeni Gelin 3. bölümüyle 25 Mart Cumartesi akşamı Show’da. Hazar’la Bella’nın evlenmesi ile düşman iki aşiret yeniden karşı karşıya gelmiş aralarındaki söz bozulmuştur. Bu nedenle Hazar ve yeni […]

Yeni Gelin 3. Bölüm Fragmanı Bella Başarabilecek mi?
18 Mart 2017 - 14:34 'de eklendi.

Show Tv’nin etkileyici yeni dizisi Yeni Gelin’in bu akşam ki bölüm sonunda dizinin 3. bölüm fragmanı buradan yayınlandı. Sosyal Medya’dan olumlu yanıtlar bulan dizide şimdilik her şey yolunda gibi gözüküyor. Yeni Gelin 3. bölümüyle 25 Mart Cumartesi akşamı Show’da.

Hazar’la Bella’nın evlenmesi ile düşman iki aşiret yeniden karşı karşıya gelmiş aralarındaki söz bozulmuştur. Bu nedenle Hazar ve yeni gelin yaşanan gerginliği sonlandırmak için kolları sıvamıştır. Ama aşiretlerin birbirine girmesiyle olay onların kontrolü altından çıkmıştır.

Kalender ağa ile Baran Ağa’nın pazarlığı herkesin hayatını yeniden sorgulamasına sebep olur. Şirin’in hayatını etkileyecek olan bu pazarlığı Bella ve Hazar engellemek ister. Ancak bu olay Hazar’ın kontrolü altından çıkınca oda aradan çekilir. Bella ise asla ikna olmayıp mücadelesine devam ederek ses olacaktır.

 

 

Yeni Gelin 3. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER