Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Yeni Gelin Asiye Kimdir? Yonca Şahinbaş Yeni Dizisi

Son olarak Asla Vazgeçmem kadrosunda rol alan Yonca Şahinbaş, yeni dizi Yeni Gelin ile ekranlara geri dönüyor. Dağhan Külegeç, Mustafa Avkıran, Jessica May ve Tolga Mendi’nin başrollerini paylaştığı Yeni Gelin dizisinde Asiye karakterini Yonca Şahinbaş üstleniyor. ”Kalender’in son karısı, Bella’nın gözdeşen kaynanası ” Kocası da, oğlu Hazar’ı da kimselerle paylaşamaz o. Karadeniz’in koca dalgalarıyla besler hem inadını […]

Yeni Gelin Asiye Kimdir? Yonca Şahinbaş Yeni Dizisi
15 Şubat 2017 - 18:49 'de eklendi.

Son olarak Asla Vazgeçmem kadrosunda rol alan Yonca Şahinbaş, yeni dizi Yeni Gelin ile ekranlara geri dönüyor. Dağhan Külegeç, Mustafa Avkıran, Jessica May ve Tolga Mendi’nin başrollerini paylaştığı Yeni Gelin dizisinde Asiye karakterini Yonca Şahinbaş üstleniyor.

”Kalender’in son karısı, Bella’nın gözdeşen kaynanası ” Kocası da, oğlu Hazar’ı da kimselerle paylaşamaz o. Karadeniz’in koca dalgalarıyla besler hem inadını hemde kıskançlığını. Bella’yla Hazar’ın divane aşkına dellenip de ortalığı birbirine katacak, Bella’ya değil konağı, koca Çukurova’yı dar edecektir. Memleketinin tabiriyle, çok fena garıdur haaa!

Türk oyuncu 6 Temmuz 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda aldı. Avrupa Yakası dizisiyle tanınan başarılı oyuncu daha sonra rol aldığı Binbir Gece, Dila Hanım ve Asla Vazgeçmem dizilerindeki performansıyla ekranlarda göz kamaştırdı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER