Yeni Gelin Ayşe Kimdir? Kalender’in Ortanca Karısı Kimdir? Gerçek Adı?

En son erken final yapan Altınsoylar dizisinde rol alan Zeynep Kankonde, Show Tv’nin yeni dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Başarılı oyuncu Zeynep Kankonde dizide Ayşe karakterini canlandıracak. Oyuncunun dizideki rolü ve biyografisi hakkındaki bilgilere haberin devamından ulaşabilirsiniz.

”Kalender’in ortanca karısı; konağın işveli, cilveli, şuh kahkahası..” Valla ondaki özgüven kimsede yok, bizden demesi… Kocasını iki kadınla daha paylaşsa da pastanın en büyük payını kendisinin aldığına inanır. Kadınlığını, bir cephanelik gibi kullanıp o pastadan o payı alır. Hayattaki ulvi amacı, Möhteber’e yanaşıp Asiye’yle aşık atmaktır.

Türk oyuncu 3 Mart 1980 yılında Eskişehir’de doğdu. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamladı. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol alan başarılı oyuncu 2005 senesinde Beşinci Boyut dizisiyle oyunculuğa başlangıç yaptı. Daha sonra ise sırasıyla Güz Gülleri, 2 Yaka Bir İsmail, Kayıp, Kiraz Mevsimi, Ulan İstanbul ve Altınsoylar gibi yapımlarda rol aldı.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.