Dizi Haberleri > Yeni Gelin Ayşe Kimdir? Kalender’in Ortanca Karısı Kimdir? Gerçek Adı?

Yeni Gelin Ayşe Kimdir? Kalender’in Ortanca Karısı Kimdir? Gerçek Adı?

Yeni Gelin Ayşe Kimdir? Kalender’in Ortanca Karısı Kimdir? Gerçek Adı?

En son erken final yapan Altınsoylar dizisinde rol alan Zeynep Kankonde, Show Tv’nin yeni dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Başarılı oyuncu Zeynep Kankonde dizide Ayşe karakterini canlandıracak. Oyuncunun dizideki rolü ve biyografisi hakkındaki bilgilere haberin devamından ulaşabilirsiniz. ”Kalender’in ortanca karısı; konağın işveli, cilveli, şuh kahkahası..” […]

16 Şubat 2017 - 17:39

En son erken final yapan Altınsoylar dizisinde rol alan Zeynep Kankonde, Show Tv’nin yeni dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Başarılı oyuncu Zeynep Kankonde dizide Ayşe karakterini canlandıracak. Oyuncunun dizideki rolü ve biyografisi hakkındaki bilgilere haberin devamından ulaşabilirsiniz.

”Kalender’in ortanca karısı; konağın işveli, cilveli, şuh kahkahası..” Valla ondaki özgüven kimsede yok, bizden demesi… Kocasını iki kadınla daha paylaşsa da pastanın en büyük payını kendisinin aldığına inanır. Kadınlığını, bir cephanelik gibi kullanıp o pastadan o payı alır. Hayattaki ulvi amacı, Möhteber’e yanaşıp Asiye’yle aşık atmaktır.

Türk oyuncu 3 Mart 1980 yılında Eskişehir’de doğdu. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamladı. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol alan başarılı oyuncu 2005 senesinde Beşinci Boyut dizisiyle oyunculuğa başlangıç yaptı. Daha sonra ise sırasıyla Güz Gülleri, 2 Yaka Bir İsmail, Kayıp, Kiraz Mevsimi, Ulan İstanbul ve Altınsoylar gibi yapımlarda rol aldı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?