Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Yeni Gelin Baran Kimdir? Gerçek Adı? Dizideki Rolü?

Jessica May, Tolga Mendi, Dağhan Külegeç ve Mustafa Avkıran’ın başrollerini paylaştığı Yeni Gelin dizisinde rol alacak olan Halil İbrahim Kurum, dizide Baran karakterini canlandıracak. Baran karakterini hayat verecek olan oyuncunun dizideki rolünü haberin devamından öğrenebilirsiniz. Bozok aşiretinin ezeli düşmanı kalbi kırık bir aşiret reisi… Duran aşiretinin reisi, Möhteber’in yeğeni… Yakışıklı, boylu poslu, bir kara yağız delikanlı. […]

Yeni Gelin Baran Kimdir? Gerçek Adı? Dizideki Rolü?
27 Şubat 2017 - 17:39 'de eklendi.

Jessica May, Tolga Mendi, Dağhan Külegeç ve Mustafa Avkıran’ın başrollerini paylaştığı Yeni Gelin dizisinde rol alacak olan Halil İbrahim Kurum, dizide Baran karakterini canlandıracak. Baran karakterini hayat verecek olan oyuncunun dizideki rolünü haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Bozok aşiretinin ezeli düşmanı kalbi kırık bir aşiret reisi… Duran aşiretinin reisi, Möhteber’in yeğeni… Yakışıklı, boylu poslu, bir kara yağız delikanlı. Bozoklar’la yıllara dayanan düşmanlığı, Şirin’in kırdığı kalbiyle daha da katmerlenecek, aşkına karşılık bulamayışıyla Bozok’lara olan kini, daha da bilenecek. Bundan sonra tek bir şey için yaşayacak: Bozok’ları bitirmek.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER