reklam

Yeni Gelin Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Yeni Gelin Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Çok yakında Süreç Film’in yapımcılığında Yeni Gelin isimli yeni bir dizi başlıyor. Show Tv’de izleyiciyle buluşacak olan yeni dizinin oyuncu kadrosunda Tolga Mendi, Zeynep Kankonde, Sema Keçik, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve adı açıklanmayan Brezilyalı güzel rol alacak.

Dizinin senaryo ve yönetmenliğini ünlü yönetmen Ersoy Güler üstleniyor. Dizide Tolga Mendi’nin partnerliğini Brezilyalı güzel Jessica May Drociunas üstleniyor. Yılın büyük ses getirecek yeni dizisi çok yakında Show’da. Dizi hakkında detaylar buradan paylaşılmaya devam edecek.

Yeni Gelin Nerede Çekiliyor?

Süreç Film yapımı yeni dizi çok yakın bir zamanda İstanbul’da çekimlerine başlayacak.

Yeni Gelin Konusu

Konu hakkında detaylar ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak. Ancak muhteşem bir aşk hikayesi anlatılacağını söyleyebiliriz.

Yeni Gelin Fragmanı

Fragman yayınlandığı ilk andan itibaren buradan sizlerle paylaşılacak.

Yeni Gelin Oyuncuları

Tolga Mendi;

Türk oyuncu 17 şubat 1989 İzmir doğumludur. Lise mezunu yakışıklı oyuncu kariyerine Acı Aşk isimli diziyle başlangıç yaptı. Kariyerinin henüz başında olan genç oyuncu en son bu sezon erken final yapan Rüzgarın Kalbi dizinde rol aldı.

Jessica May Drociunas;

Brezilyalı güzel oyuncu 22 yaşındadır.

Dağhan Külegeç;

18 Ekim 1978 İstanbul doğumlu Türk oyuncu İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunudur. Baba Bana Reyting Al adlı televizyon dizisiyle oyunculuk kariyerine başlangıç yapan başarılı oyuncu daha sonra rol aldığı Kavak Yelleri dizisiyle tanındı. Efe Kaygısız karakteriyle adından sıkça söz ettiren yakışıklı oyuncu son olarak Kiraz Mevsimi’nde rol aldı.

Lale Başar;

Türk oyuncu 27 Ocak 1964 Ordu doğumludur. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde aldı. Uzun süre rol aldığı gündüz kuşağında yayınlanan Deniz Yıldızı dizisiyle ekranlarda tanındı. Son olarak rol aldığı Aşk Yeniden dizisinde ki performansıyla da ününe ün kattı.

Zeynep Kankonde;

Türk oyuncu 3 Mart 1980 yılında Eskişehir’de doğdu. Eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde tamamladı. Eğitim hayatının ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezinde bir süre Ekol Drama öğretmenliği yaptı. Kariyerine Beşinci Boyut dizisiyle başlangıç yaptı. Başarılı oyuncu Ulan İstanbul dizisiyle ekranlarda tanındı.

Mustafa Avkıran;

1 Ocak 1960 Gaziantep doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamladı. Usta oyuncu Kınalı Kar, Yılan Hikayesi, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney ve Filinta gibi önemli dizilerde adından sıkça söz ettirdi. Televizyon dünyasında rol aldığı bu dizilerdeki performansıyla göz doldurdu.

Sema Keçik;

Türk dizi ve sinema oyuncusu, 1 Ocak 1965 Ağrı doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Bir Bulut Olsam isimli televizyon dizisiyle kariyer başlangıcı yapan deneyimli oyuncu daha sonra rol aldığı Muhteşem Yüzyıl’da tanındı. Başarılı oyuncu en son Aşk Yeniden isimli dizide Meryem karakterine hayat vermişti.

Esin Gündoğdu;

Türk oyuncu 1 Ocak 1977 yılında Ankara’da doğdu. Tiyatroda sahne almaya başlayan deneyimli oyuncu televizyon dünyasıyla 2004 yılında Avrupa Yakası ile tanıştı. Ardından rol aldığı Olacak O Kadar ile ekranlarda tanındı. Aynı yıl Recep İvedik 2 sinema filminde rol alarak gösterdiği performansla ün kazandı.

Murat Kocacık;

Türk oyuncu 1 Ocak 1972 İstanbul doğumludur. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve sinema projelerinde rol almıştır. Ezel dizisiyle kariyerine başlangıç yapıp ardından rol aldığı Çocuklar Duymasın, Alemin Kıralı ve Aşk Yeniden isimli dizilerde ki performansıyla ekranlarda beğenilen isim oldu.

Share
173 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ