Yeni Gelin Hazar Kimdir? Tolga Mendi Boyu, Kilosu, Biyografisi

Son olarak Rüzgarın Kalbi dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Tolga Mendi, Show Tv’nin yeni dizisi Yeni Gelin’le anlaştı. Tolga Mendi dizide Brezilya’lı güzel oyuncu Jessica May Drociunas ile başrolleri paylaşacak. Hazar karakterini canlandıracak Tolga Mendi, Jessica May Drociunas’la büyüleyici bir aşk yaşayacak. Genç oyuncunun dizideki rolü ilerleyen günlerde buradan paylaşılacak.

Hikayemizin Romeo’su, Çukurova’nın modern ağası.. Bella’nın prensi, Bozok Aşireti’nin varislerinden biridir. Doğduğu toprakların gözü pekliğini, yüreği karalığını almış; dayatmalarına ise her daim karşı çıkmıştır. Öyle ki, bir anda vurulduğu yarı İspanyol Bella’yı takıp koluna konağa gelin diye getirmiştir. Hazar, ölümüne aşık; ailesi ölümüne inatçı. Ama Hazar daha inatçı. Çünkü ona göre aşk, her savaşı mutlak zafere taşıyacaktır.

Tolga Mendi, 17 şubat 1989 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Lise mezunu olan yakışıklı oyuncu daha önce Acı Aşk dizisinde rol almıştır. Kariyerinin daha başında olan genç oyuncu en son rol aldığı Rüzgarın Kalbi dizisinde ekranların beğenisini kazandı.

ruzgarin-kalbi-tolga-mendi-kimdir

Related Articles

1 Yorum

  1. ask

    Seni çok seviyorum tolga abi

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.