Dizi Haberleri > Yeni Gelin Müsellim Kim? Burçin Bildik Biyografisi Dizideki Rolü?

Yeni Gelin Müsellim Kim? Burçin Bildik Biyografisi Dizideki Rolü?

Yeni Gelin Müsellim Kim? Burçin Bildik Biyografisi Dizideki Rolü?

Sağ Salim filmiyle tanınan Burçin Bildik, Show Tv’nin yeni dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Kariyeri boyunca sadece Salih Kuşu isimli dizide yer alan ünlü isim ikinci defa rol alacağı Yeni Gelin dizisinde Müsellim karakterine hayat verecek. ”Delilikle dahilik arasındaki o çizginin cetveli..” Kalender Bozok’un kardeşi, bir müzmin bekardır […]

18 Şubat 2017 - 16:39

Sağ Salim filmiyle tanınan Burçin Bildik, Show Tv’nin yeni dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Kariyeri boyunca sadece Salih Kuşu isimli dizide yer alan ünlü isim ikinci defa rol alacağı Yeni Gelin dizisinde Müsellim karakterine hayat verecek.

”Delilikle dahilik arasındaki o çizginin cetveli..” Kalender Bozok’un kardeşi, bir müzmin bekardır kendisi. Kimisi alimin hası dese de, çoğu alemin delisi der ona. Konağın içinde, neredeyse bir laboratuvara dönüştürdüğü Müsellimhane’de yaşar. Her ne kadar başını ilimden irfandan kaldırmadan, kendi dünyasında yaşamaya çalışsa da her seferinde olayların göbeğinde buluverir kendini.

Türk oyuncu 1 Ocak 1968 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 2012 yılında ilk defa Sağ Salim isimli sinema filminde rol alan oyuncu başarılı performansıyla serinin devam filmlerinde yer aldı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?