Dizi Haberleri > Yeni Gelin Türkmen Kimdir? Türkmen Abla Gerçek Adı?

Yeni Gelin Türkmen Kimdir? Türkmen Abla Gerçek Adı?

Yeni Gelin Türkmen Kimdir? Türkmen Abla Gerçek Adı?

Show Tv’nin yeni dizisinde Türkmen Abla karakterini Esin Gündoğdu üstleniyor. En son Hayat Bazen Tatlıdır’da yer alan başarılı oyuncu Yeni Gelin ile ekranlara geri dönüyor. ”Kalender’in kardeşi, tüm gelinlerin fahri kaynanası…” Konakta Kalender Ağa’dan sonra en çok sözü geçen kişidir o. Kalender, konağın başıysa Türkmen […]

16 Şubat 2017 - 19:05

Show Tv’nin yeni dizisinde Türkmen Abla karakterini Esin Gündoğdu üstleniyor. En son Hayat Bazen Tatlıdır’da yer alan başarılı oyuncu Yeni Gelin ile ekranlara geri dönüyor.

”Kalender’in kardeşi, tüm gelinlerin fahri kaynanası…” Konakta Kalender Ağa’dan sonra en çok sözü geçen kişidir o. Kalender, konağın başıysa Türkmen boynudur. Kalender yüzünü ne yana döneceğini ona danışır. Hiç evlenmemiş; ne abisini üç kadına, kurtlar sofrasına yem etmeye gönlü razı olmuş, ne de altın orana taş çıkaran kriterlerine uygun birini bulabilmiştir. Ama Hayat bu ya, Türkmen’in durgun sularını bulandıracak nitelikte bir taş da vardır belki, kim bilir?

Türk oyuncu 1 Ocak 1977 yılında Ankara’da doğdu. Avrupa Yakası ile oyunculuğa başlangıç yaptıktan sonra Olacak O Kadar’la ekranlarda tanındı. Daha sonra rol aldığı Aşk Yeniden dizisiyle de ününe ün kattı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?