Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Yeter 38. Bölüm Fragmanı 8 Aralık Perşembe – Atv

Büyüleyici ve sürükleyici hikayesiyle tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan Yeter dizisinin yeni tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yeni bölümü yayınlandıktan hemen sonra Yeter 38. bölüm fragmanı sitemizden izleyicinin ilgisine sunuldu. Pelin Karahan ve Yurdaer Okur’un başrollerini paylaştığı Yeter dizisi yeni bölümüyle 8 Aralık 2016 Perşembe günü Atv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacak. Atlas, Yılmaz’ı vururken, aile haberi alır almaz yıkılır. Handan […]

Yeter 38. Bölüm Fragmanı 8 Aralık Perşembe – Atv
01 Aralık 2016 - 22:10 'de eklendi.

Büyüleyici ve sürükleyici hikayesiyle tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan Yeter dizisinin yeni tanıtım fragmanı çıktı. Bu akşam yeni bölümü yayınlandıktan hemen sonra Yeter 38. bölüm fragmanı sitemizden izleyicinin ilgisine sunuldu. Pelin Karahan ve Yurdaer Okur’un başrollerini paylaştığı Yeter dizisi yeni bölümüyle 8 Aralık 2016 Perşembe günü Atv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacak.

Atlas, Yılmaz’ı vururken, aile haberi alır almaz yıkılır. Handan ise Yılmaz’ı sevdiğini vurulduktan sonra anlar. Ayrıca bu haber Atlas ile Yekta’yı birbirine daha çok düşürmeye yeter. Yekta, eline geçmiş olan bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçer.

Diğer yandan Yekta‘nın evlilik teklifine ret cevabı veren Miray, yakından tanıyacağını ümit eder. Yekta ile Miray hafta sonunda dağ evinde güzel geçirdikleri vakit sonrası iyice yakınlık kurmuştur. İdil‘in Yekta‘dan vazgeçemediğini gören Gökhan ise boşanmaya karar verir. Ama Gökhan esir alınacaktır.

Yeter 38. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER