Dizi Haberleri > Yeter Atlas Kimdir Hazım Körmükçü Kim Rolü Ne?

Yeter Atlas Kimdir Hazım Körmükçü Kim Rolü Ne?

Yeter Atlas Kimdir Hazım Körmükçü Kim Rolü Ne?

Geçtiğimiz sezon Atv ekranlarında yayın hayatına geçen Yeter dizisi yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirdi. 2. yeni sezon öncesi Hazım Körmükçü ile anlaşmaya varıldı. Başarılı oyuncu yeni sezonda Atlas karakterine hayat verecektir. Hazım Körmükçü, 30 Ocak 1965 senesinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezunudur. […]

22 Eylül 2016 - 19:18

Geçtiğimiz sezon Atv ekranlarında yayın hayatına geçen Yeter dizisi yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirdi. 2. yeni sezon öncesi Hazım Körmükçü ile anlaşmaya varıldı. Başarılı oyuncu yeni sezonda Atlas karakterine hayat verecektir.

Hazım Körmükçü, 30 Ocak 1965 senesinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezunudur. Okulu bittikten sonra kariyerine tiyatro oyuncusu olarak ilk adımlarını attı. Usta oyuncu dizi kariyerine ilk Dünya Hali dizisiyle başlangıç yaptı. Kariyerinde bir çok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu Yılan Hikayesi, Canım Annem ve Osmanlı’da Derin Devlet gibi önemli yapılarda rol aldı.

hazim-kormukcu-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?