Dizi Haberleri > Yeter Dizisi 28. Bölüm Fragmanı Hd İzle (29 Eylül Perşembe)

Yeter Dizisi 28. Bölüm Fragmanı Hd İzle (29 Eylül Perşembe)

Yeter Dizisi 28. Bölüm Fragmanı Hd İzle (29 Eylül Perşembe)

Atv’nin yeni sezonu en çok merak edilen Yeter dizisinde yeni olaylar diziye farklı bakış açısı yarattı. Yeni sezon ilk bölümü Atv ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra 28. bölüm fragmanı çıktı. Yeter dizisi 28. yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Aylin ve çocukların araması devam ederken helikopter enkazında Aylin […]

22 Eylül 2016 - 22:57

Atv’nin yeni sezonu en çok merak edilen Yeter dizisinde yeni olaylar diziye farklı bakış açısı yarattı. Yeni sezon ilk bölümü Atv ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra 28. bölüm fragmanı çıktı. Yeter dizisi 28. yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Aylin ve çocukların araması devam ederken helikopter enkazında Aylin ve çocuklar var mıydı?  Başrollerini Pelin Karahan ve Yurdaer Okur’un paylaştığı Yeter dizisi 2. sezon 28. bölümü ile 29 Eylül 2016 Perşembe günü Saat 20:00’da Atv ekranlarında sizlerle olacaktır.

Ünlü bir cerrahla henüz öğrenciyken tanışan Aylin, Yekta Hanmanlı ile evlenmiştir. Ünlü cerrahın sunduğu büyülü rüyadan kısa bir süre sonra uyanan Aylin kendini farklı bir hayatın ortasında bulmuştur. Görüp görebileceği psikolojik şiddete artık dayanacak gücü kalmayınca boşanmak ister. Fakat istediği gibi olmayınca tek amacı iki çocuğuyla kocasından kaçmaktır. Kocasına büyük yalanı hayatını etkilese de söyleyen Aylin yakınlarından birinden ihanete uğrayacaktır.

Yeter 28. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?