Dizi Haberleri > Yeter Dizisi 29. Bölüm Fragmanı 6 Ekim Yayınlandı (Perşembe)

Yeter Dizisi 29. Bölüm Fragmanı 6 Ekim Yayınlandı (Perşembe)

Yeter Dizisi 29. Bölüm Fragmanı 6 Ekim Yayınlandı (Perşembe)

Atv’nin yeni sezonu en çok merak edilen Yeter dizisinde yeni olaylar diziye farklı bakış açısı yarattı. Yeni sezon ilk bölümü Atv ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra 29. bölüm fragmanı çıktı. Yeter dizisi 29. yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Pelin Karahan ve Yurdaer Okur’un başrollerini paylaştığı Yeter […]

29 Eylül 2016 - 22:09

Atv’nin yeni sezonu en çok merak edilen Yeter dizisinde yeni olaylar diziye farklı bakış açısı yarattı. Yeni sezon ilk bölümü Atv ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra 29. bölüm fragmanı çıktı. Yeter dizisi 29. yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Pelin Karahan ve Yurdaer Okur’un başrollerini paylaştığı Yeter dizisi 2. sezon 29. bölümü ile 6 Ekim 2016 Perşembe günü Atv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacaktır.

Aylin ve çocuklar herkes tarafından öldü bilinse de sahte kimliklerle hayat yaşamaktadır. Gökhan’dan aldığı parayla çocuklarına bakabileceğini düşünen Aylin, Sabri tarafından dolandırıldı. Şaşkına dönen Miray aslında kamuoyunun Aylin’e hak vereceğini düşünmüştü. Miray adım adım Yekta’nın hayatına girdiğinin farkında değildir.

Öte yandan Aylin ve çocukların hayatta olduğunu kestiren Yekta gizlice aramaya başlar. Zafer ise başına gelenlerden sonra yeni yeni anlam çıkarmaya başlar. Kendi kurduğu oyunla ödeşmek istediği Yekta’ya karşı risk alır.

Yeter 29. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?