Dizi Haberleri > Yeter Dizisi Kahya Kimdir Mahmut Gökgöz Kim Rolü Ne?

Yeter Dizisi Kahya Kimdir Mahmut Gökgöz Kim Rolü Ne?

Yeter Dizisi Kahya Kimdir Mahmut Gökgöz Kim Rolü Ne?

Atv’nin popüler dizisi Yeter 2016-2017 yeni sezonunda kadrosunu ünlü oyuncularla güçlendirdi. Ekin Türkmen ile Hazım Körmükçü’yü kadrosuna katan ekip son olarak Mahmut Gökgöz‘le anlaştı. Çok yakında 2. sezonuyla ekranlara gelecek olan dizide usta oyuncu Kahya karakterine hayat verecektir. En son Ulan İstanbul dizisinde Kübik Kamil karakterine hayat veren Mahmut Gökgöz şimdilerde Yeter […]

22 Eylül 2016 - 19:17

Atv’nin popüler dizisi Yeter 2016-2017 yeni sezonunda kadrosunu ünlü oyuncularla güçlendirdi. Ekin Türkmen ile Hazım Körmükçü’yü kadrosuna katan ekip son olarak Mahmut Gökgöz‘le anlaştı. Çok yakında 2. sezonuyla ekranlara gelecek olan dizide usta oyuncu Kahya karakterine hayat verecektir. En son Ulan İstanbul dizisinde Kübik Kamil karakterine hayat veren Mahmut Gökgöz şimdilerde Yeter dizisi ile Kahya rolüne hazırlanıyor.

Mahmut Gökgöz, 6 Mart 1951 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kariyerine tiyatro oyunculuğu yaparak başlamıştır. Uzun yıllar İstanbul Büyük Şehir Tiyatrolarında oyunculuk yapmıştır. Dizi kariyerine Çiçek Taksi ile adım atmış ve bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Yer Gök Aşk ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde ününe ün katmıştır. Usta oyuncu en son Ulan İstanbul dizisinde rol almıştır.

mahmut-gokgoz-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?