Dizi Haberleri > Yeter Dizisi Miray Kim (Ekin Türkmen) Kimdir?

Yeter Dizisi Miray Kim (Ekin Türkmen) Kimdir?

Yeter Dizisi Miray Kim (Ekin Türkmen) Kimdir?

Atv ekranlarının popüler dizisi Yeter 2. yeni sezona oyuncu takviyesi yaptı. Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan Yeter dizisi yeni sezonda kadrosunu yapılandırdı. Mahmut Gökgöz ve Hazım Körmükçü gibi iddialı oyuncularla anlaşan ekip son olarak güzel oyuncu Ekin Türkmen‘le anlaştı. Ekranların güzel oyuncusu Ekin Türkmen dizide Miray karakterine […]

22 Eylül 2016 - 19:18

Atv ekranlarının popüler dizisi Yeter 2. yeni sezona oyuncu takviyesi yaptı. Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan Yeter dizisi yeni sezonda kadrosunu yapılandırdı. Mahmut Gökgöz ve Hazım Körmükçü gibi iddialı oyuncularla anlaşan ekip son olarak güzel oyuncu Ekin Türkmen‘le anlaştı. Ekranların güzel oyuncusu Ekin Türkmen dizide Miray karakterine hayat verecektir.

Ekin Türkmen, 22 Ağustos 1984 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Kariyerine modellik ile başlayan Türkmen, Best Model yarışmasına katıldı. Daha sonra oyunculuğa yönelerek ilk Ekmek Teknesi dizisinde rol aldı. Oyunculuk kariyerinde Acı Hayat, Adanalı ve Hatasız Kul Olmaz dizilerinde ekranların sevilen ismi oldu.

ekin-turkmen-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?