Dizi Haberleri > Yeter Pelin Karahan Diziden Neden Ayrıldı Öldü mü? Ölecek mi?

Yeter Pelin Karahan Diziden Neden Ayrıldı Öldü mü? Ölecek mi?

Yeter Pelin Karahan Diziden Neden Ayrıldı Öldü mü? Ölecek mi?

Atv ekranlarının sevilen ve geniş kitlelere ulaştığı Yeter dizisinde Aylin öldü mü ölecek mi? Sevilen oyuncu Pelin Karahan diziden mi ayrılıyor? İşte detaylar. 10 Kasım 2016 Perşembe günü yayınlanan Yeter dizisi yeni sezon 35. bölümünde izleyici şoka uğradı. Yeter dizisi başrolüne hayat veren Pelin Karahan’ın öleceği […]

17 Kasım 2016 - 12:39

Atv ekranlarının sevilen ve geniş kitlelere ulaştığı Yeter dizisinde Aylin öldü mü ölecek mi? Sevilen oyuncu Pelin Karahan diziden mi ayrılıyor? İşte detaylar.

10 Kasım 2016 Perşembe günü yayınlanan Yeter dizisi yeni sezon 35. bölümünde izleyici şoka uğradı. Yeter dizisi başrolüne hayat veren Pelin Karahan’ın öleceği haberiyle sarsılacak olan izleyici bu haberle adeta yıkılacak. Aylin ne yazık ki ölecek. Aylin’in neden öleceğine gelirsek şayet. Aylin karakterine hayat veren Pelin Karahan hamile olduğundan dolayı diziden ayrılacak. Doğum zamanı yaklaşan Pelin Karahan’ın daha fazla riske edemeyeceği için diziden ayrılması gerekmektedir.

Aylin’in yerine yeni bir oyuncunun gelmesi söz konusudur. Gelecek haftalardaki bölümlerde sır gibi saklanan yeni oyuncu ilerleyen haftalarda dahil edilecek.

YORUM YAP

(6 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?