baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

Yılanların Öcü Yeni Bölümde Neler Olacak?

Ünlü roman Yılanların Öcü’nden uyarlanan Show TV dizisi Yılanların Öcü yeni bölümde neler yaşanacak? Yılanların Öcü  her hafta yeni bölümü ile sizlerle…

Yılanların Öcü yayın hayatına tüm hızıyla devam ediyor. Yılanların Öcü yeni bölümleri sevenleri tarafından her hafta heyecan ile beklenirken yeni bölümlerde de heyecan yine zirvede. Peki Yılanların Öcü yeni bölümünde bu hafta neler yaşanacak? İşte Yılanların Öcü ile ilgili son tüyolar.

Yılanların Öcü Yeni Bölüm

Yılanların Öcü yeni bölümde  ; Fatma’nın hamile olduğunu öğrenen Bayram, bebeğin Haceli’den olduğunu düşünüyor ve artık Fatma, onun için tamamen bitiyor.Fatma’nın hamile olduğunu öğrenen Bayram, bebeğin Haceli’den olduğunu düşünmektedir. Artık Fatma onun için tamamen bitmiştir.

Hatçe Zor Kararın Eşiğinde

Hatçe, Bayram ve Fatma arasındaki büyük aşkı öğrenmiştir. Bayram’ın onunla sırf inat uğruna evlendiğini düşündüğü için, evliliği ile ilgili önemli bir karar verecektir.Kamuran, Fatma’nın hamile olduğunu duymuştur. Kendisinin bebeği olduğunu iddia ederken, konuşmalarını duyan Bayram’ın tepkisi herkes için tehlike yaratır. Taraflar için olayların gidişatı iyice karışacaktır. Yılanların Öcü heyecan dolu yeni bölümüyle sizleri yine ekran başına kilitleyecek.

Yılanların Öcü dizisi yeni bölümleri sizlerle olmaya devam ederken yeni bölümleri merakla beklenmektedir. Yeni bölüm ile ilgili tüm gelişmeleri sizlerde öğrenebilir ve sizlerde heyecanı yaşayabilirsiniz. Tüm diziler hakkında son gelişmeleri ve dedikoduları sizlerde yakından takip edin.

Yayın Tarihi : 06 Mayıs Çarşamba/2015

Yayın Saati : 20.00

Kanal: Show TV

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>