reklam

Yıldızlar Şahidim Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Yıldızlar Şahidim Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Star Tv için hazırlanan yeni dizi  Yıldızlar Şahidim dizisini Pınar Bulut Deren kaleme alıyor. Erkek başrol için ilk olarak başarılı oyuncu Metin Akdülger ile ön anlaşma sağlayan fakat daha sonra ünlü oyuncunun Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinden aldığı teklife sıcak bakınca anlaşma kopmuştur. Bunun üstüne değişikliğe giden ekip daha önceden Sana Bir Sır Vereceğim, Güzel Köylü ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerine hayat veren Berk Cankat ile anlaşmaya vardı.

Ekip sezona iyi bir başlangıç yapmak için Kiraz Mevsimi dizisinde ekranların sevilen yüzü olarak bilinen Özge Gürel ile de anlaşmaya vardı. Genç oyuncunun hangi dizide oynayacağı merak konusuydu. Başarılı oyuncu yeni projesinde şarkıcı rolüyle Haziran karakterine hayat verecektir.

Kiralık Aşk’ın finalinin ardından Yıldızlar Şahidim cuma gününde ekranlara gelecek. Muhtemelen 27 Ocak 2017 cuma akşamı saat 20:00’dan itibaren başlaması bekleniyor.

 Yıldızlar Şahidim Nerede Çekiliyor?

Nerede çekildiği hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Dizinin nerede çekileceği konusunda net bir bilgi geldiğinde sizlere paylaşacağız.

 Yıldızlar Şahidim Konusu;

Pop yıldızı Aras tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmıştır. Sıradan bir mahalle kızı olan Haziran ise Aras’a aşıktır. Şarkıcı olma hayalleri kuran Haziran’ın Aras’la bir araya gelmeleri hayalden ibarettir. Çünkü aralarındaki sınıf farklı vardır. Ne olduysa bir konserde Haziran ile Aras birbirlerini bulacaklardır. Aralarındaki engelin Aras’ın babası Fikret ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep olacaktır. Haziran’ın elinden tutan eski şarkıcı Zeynep ondan yıldız yaratmak için and içer.

Neden mi? Çünkü amacı müzik prodüktörü olan Fikret’e rakip çıkarmaktır. Diğer taraftan da oğlu Aras’ın sevgisini tekrardan kazanmak olacaktır. İki eski aşık Zeynep ile Fikret her bir araya geldiğinde bitmeyen aşkın hesaplaşmasını yaşayacaklardır. Düşman taraflara rağmen büyülü aşka kapılan Aras ile Haziran her ne olursa olsun birbirlerinden vazgeçmeyecektir. Çünkü yıldızlara dokunabilmek için sadece imkansızı mümkün kılmak gerektiğini bilirler.

Yıldızlar Şahidim Fragmanı

 Yıldızlar Şahidim Oyuncuları;

Özge Gürel (Haziran) Kimdir?

5 Şubat 1987 yılında İstanbul doğumlu güzel oyuncu Özge Gürel, Liseyi Silivri’de okuduktan sonra oyuncu yönetimi dersleri aldı. Zeynep karakteriyle Kızım Nerede dizinde ilk rolünü aldı. Huzur Sokağı ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde boy gösteren oyuncu 2014 yılında Medcezir dizisinde Ada karakteri rolüne hayat verdi. Daha sonra Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakteri rolüyle başrol oyuncusu oldu.

ozge-gurel-yildizlarin-altinda

Berk Cankat (Aras) Kimdir?

Ankara doğumlu Cankat 9 Mayıs 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümünü bitirdikten sonra oyunculuk eğitimleri almaya başladı. İlk dizi kariyerine Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile başlangıç yapan başarılı oyuncu bir çok dizide rol aldı. Oyuncu en son Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi kadrosunda yer aldı.

yildizlarin-altinda-oyunculari-berk-cankat

Mesut Akusta (Fiko) Kimdir?

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu 22 Şubat 1964 senesinde Konya’da dünyaya gelmiştir. Ankara’da tiyatro ile oyunculuk deneyimine başlayan usta oyuncu televizyon dizileriyle 1996 senesinde tanıştı. İlk olarak Kara Melek adlı dizide rol aldı. Daha sonra Deli Yürek, Kurşun Yarası, Karagümrük Yanıyor, Kurtlar Vadisi Pusu, Ezel ve Karagül gibi önemli yapımlarda rol almıştır.

yildizlarin-altinda-mesut-akusta-kimdir

Canan Ergüder (Zeyno) Kimdir?

15 Temmuz 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Canan Ergüder çocukluğunda bale eğitimi almıştır. Amerika’da bir kolejde tiyatro okuduktan sonra burada oyunculuk üzerine yüksek lisans yaptı. 2007 yılında Türkiye’ye döner dönmez Bıçak Sırtı adlı dizide rol aldı. Daha sonra Binbir Gece, Behzat Ç, Galip Derviş ve Güllerin Savaşı adlı dizilerde rol alarak kariyerini zirveye tırmandırdı.

canan-ergudar-yildizlarin-altinda

Aslı İnandık Kimdir?

1989 Ankara doğumlu youtube fenomeni Aslı İnandık İlk kez Şevkat Yerimdar 2 sinema filminde rol aldı. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü öğrencisi olan youtube fenomeni bir sene boyunca oyunculuk eğitimi aldı.

yildizlarin-altinda-asli-inandik-kimdir

Özgür Emre Yıldırım Kimdir?

Türk dizi ve sinema oyuncusu 26 Ekim 1983 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro Oyunculuk eğitimi aldı. Bir kez En İyi Erkek Oyuncu, iki kezde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. 2010 yılında televizyon dünyasına adım atan deneyimli oyuncu ilk olarak Elde Var Hayat adlı dizide rol aldı.  Daha sonra bir çok dizi ve sinema filmlerinde yer aldı. Ay Yapım imzalı Karadayı adlı dizide ün kazanan başarılı oyuncu en son Aile İşi adlı televizyon dizisine hayat vermişti.

yildizlarin-altinda-ozgur-emre-yildirim

Share
4202 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ