Dizi Haberleri > Yıldızlar Şahidim Lila Kimdir? Gerçek Adı, Yaşı, Boyu, İnstagramı

Yıldızlar Şahidim Lila Kimdir? Gerçek Adı, Yaşı, Boyu, İnstagramı

Yıldızlar Şahidim Lila Kimdir? Gerçek Adı, Yaşı, Boyu, İnstagramı

Star Tv’nin yeni dizisi Yıldızlar Şahidim‘in Lila karakterini Dila Danışman oynuyor. Güzel oyuncu Dila Danışman, Aras‘ın baş dansçısı ve eski sevgilisi.. İnsanda bir gıdım derman bırakmayan dans provalarının Gestapo karakterli baş kahramanı.. Dans stüdyosunda patron o.. Ateş gibi. O dans ederken aklı karışmayacak erkek yok gibi. […]

27 Ocak 2017 - 14:17

Star Tv’nin yeni dizisi Yıldızlar Şahidim‘in Lila karakterini Dila Danışman oynuyor. Güzel oyuncu Dila Danışman, Aras‘ın baş dansçısı ve eski sevgilisi.. İnsanda bir gıdım derman bırakmayan dans provalarının Gestapo karakterli baş kahramanı.. Dans stüdyosunda patron o.. Ateş gibi. O dans ederken aklı karışmayacak erkek yok gibi.

Dans stüdyosunda ne kadar disiplinliyse, dışarıda bir o kadar eğlenceli. Bir dönem Aras’la sevgili olmuşlar. Arkadaşlıklarıysa rötar vermeden devam etmiş.. Ama aklı yine Aras’a kaymaya fena meyilli. Zamanla Lila da bunu fark edecek.

13 Eylül 1988 İstanbul doğumlu Türk oyuncu ve aynı zamanda Flamenco dansçısıdır. 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl ile oyunculuk kariyerine başlangıç yaptı. Hemen ardından rol aldığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı diziyle ekranlarda tanındı. Daha sonra ise sırasıyla Ankara’nın Dikmeni, Sen Benimsin ve Çifte Saadet gibi dizi projelerinde yer aldı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?