Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Yıldızlar Şahidim Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Berk Cankat ile Özge Gürel’in başrollerini paylaştığı yeni sezon dizisi Yıldızlar Şahidim neden bitiyor? Merak edilen bu sorunun detaylı bilgilerini haberin devamından öğrenebilirsiniz. Star Tv’nin yeni dizisi Yıldızlar Şahidim 2. bölümden sonra final kararı aldı. Berk Cankat, Özge Gürel, Canan Ergüder ve Mesut Akusta’nın başrollerini paylaştığı yeni dizi 4. bölümüyle yayın hayatına noktayı koyacak. 2017 yeni sezonunda ünlü pop […]

Yıldızlar Şahidim Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?
15 Şubat 2017 - 15:56 'de eklendi.

Berk Cankat ile Özge Gürel’in başrollerini paylaştığı yeni sezon dizisi Yıldızlar Şahidim neden bitiyor? Merak edilen bu sorunun detaylı bilgilerini haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Star Tv’nin yeni dizisi Yıldızlar Şahidim 2. bölümden sonra final kararı aldı. Berk Cankat, Özge Gürel, Canan Ergüder ve Mesut Akusta’nın başrollerini paylaştığı yeni dizi 4. bölümüyle yayın hayatına noktayı koyacak. 2017 yeni sezonunda ünlü pop yıldızı Aras ile sıradan bir şarkıcı olan Haziran’ın hayat hikayesini anlatan dizi reytinglerde istenileni elde edemedi. Reytinglerde istediği sonucu bulamayan dizi böylelikle 17 Şubat 2017 cuma günü final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER