Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Yıldızlar Şahidim Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi? Set Fotoğrafları

Uzun süredir merakla beklenen yeni dizi Yıldızlar Şahidim bu akşam yayın hayatına başladı. Peki ya merakla beklenen yeni dizi nerede çekiliyor? Gençlik kesimin yakında takip edeceği yeni dizinin nerede çekildiği hakkında bilgileri haberin devamından öğrenebilirsiniz. Berk Cankat, Mesut Akusta, Özge Gürel ve Canan Ergüder’in başrollerini paylaşacağı Yıldızlar Şahidim ekibi Yıldız Hülya Bilkan’ın yönetmenliğinde İstanbul’da kurulan […]

Yıldızlar Şahidim Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi? Set Fotoğrafları
27 Ocak 2017 - 19:31 'de eklendi.

Uzun süredir merakla beklenen yeni dizi Yıldızlar Şahidim bu akşam yayın hayatına başladı. Peki ya merakla beklenen yeni dizi nerede çekiliyor? Gençlik kesimin yakında takip edeceği yeni dizinin nerede çekildiği hakkında bilgileri haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Berk Cankat, Mesut Akusta, Özge Gürel ve Canan Ergüder’in başrollerini paylaşacağı Yıldızlar Şahidim ekibi Yıldız Hülya Bilkan’ın yönetmenliğinde İstanbul’da kurulan sette çekimlere başladı. İlk etap çekimleri İstanbul’un kenar mahallerinde başlarken, çekimler sezon boyunca İstanbul’un çeşitli semtlerinde devam edecek. Daha detaylı bilgiler ilerleyen bölümlerde buradan sizlere aktarılacaktır.

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Özge Gürel yeni sezonda hangi yapım ile anlaşacağı merak ediliyordu. Yeni sezonda Star Tv’nin Süreç Yapım imzalı dizisiyle anlaşmaya varan güzel oyuncunun etkisi büyük olacak gibi görülüyor. Yeni dizi Yıldızlar Şahidim her hafta cuma akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER