Dizi Haberleri > Yıldızlar Şahidim ”Ortak Hafıza” Şarkısı Dizi Müziği Jenerik Müzikleri

Yıldızlar Şahidim ”Ortak Hafıza” Şarkısı Dizi Müziği Jenerik Müzikleri

Yıldızlar Şahidim ”Ortak Hafıza” Şarkısı Dizi Müziği Jenerik Müzikleri

Ekranların sevilen oyuncusu Özge Gürel ve Berk Cankat’ın şarkıcı rolüyle yer aldığı Yıldızlar Şahidim dizisi yeni sezonda bir çok jenerik müziklere imza atacak. Yeni dizi Yıldızlar Şahidim’de Sezen Aksu’ya ait Ortak Hafıza adlı özel parça seslendirildi. Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan’la çalışan Berk Cankat, sözü ve müziği Sezen […]

27 Ocak 2017 - 11:00

Ekranların sevilen oyuncusu Özge Gürel ve Berk Cankat’ın şarkıcı rolüyle yer aldığı Yıldızlar Şahidim dizisi yeni sezonda bir çok jenerik müziklere imza atacak. Yeni dizi Yıldızlar Şahidim’de Sezen Aksu’ya ait Ortak Hafıza adlı özel parça seslendirildi.

Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan’la çalışan Berk Cankat, sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait Ortak Hafıza isimli parçayı seslendirdi. Başarılı oyuncu Özge Gürel ve Berk Cankat’ın şarkıcı rolünde seslendireceği şarkılar hazırlık aşamasında devam ediyor. Görünüşe göre Sezen Aksu’nun özel olarak hazırladığı parça dizi müziği olacağı bekleniyor. Sezon boyunca her bölümde çalacak olan jenerik müziklerden fon fon müziklerine kadar hepsini buradan takip edebilirsiniz.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?